Чемпіонат області по футболу: який біль - три рази по 6: 0!

23.06.2008 12:41

Перша група. 10 тур. 21 червня. Торпедо - Варваровка - 3: 2(2: 0).
Голи: Гранковский(28), Булах(35), Скрипка(87) - Дулина(50), Бабейко(90+2).
Телець - ВАК - Славия - 6: 0(2: 0). Голи: Пухта(23, 33, 47), Зайко(51), Р. Запорожець(55), Козлов(87).
Вороновка - Первомайск - 1: 0(0: 0). Гол: Бугай(80). Будівельник - Тепловик - 0: 6(0: 3). Голи: Ігнатьєв(3, 10, 76), Моргунов(26, 54), Халаим(85).

22 червня. Новопетровка - Колос - 1: 2(0: 1). Голи: И. Бринза(55) - Смолик(40), Зосименко(63).
Автолокомотив - ФК "Миколи - 2" - 3: 0(3: 0).Голи: Вяч. Куянов(29), Витий.Куянов(38), Білий(42).

Матч 7 - го туру. Колос - Будівельник- 6: 0. Голи: Сторублевцев(10), Долинский(17, 78, 83), Задорожнюк(25), Рус(88).
Матч 4 - го туру. Телець - ВАК - Варваровка - 1: 1. Голи: С. Запорожець(89) - Шпартко(62).

Пам'ятайте популярний шлягер про футбольний матч між Аргентиною і Ямайкою? Судячи із слів пісні, уболівальники країни, розташованої в Карибському морі, випробували значний душевний біль після поразки острівною збірною з рахунком 0 : 6.

Але подібний конфуз трапляється не лише на чемпіонатах світу. Підтвердження тому - минулий ігровий тиждень, під час якого зафіксований відразу три погроми з хокейним рахунком 0 : 6. Причому двічі похнюпивши голову йшли з поля футболісти молодіжного "Будівельника".

А ось в поєдинку "Торпедо" - "Варваровка" інтрига не зникала до самого фінального свистка. Перший тайм пройшов при відчутній перевазі заводської команди :спочатку Гранковский лиху закрутив м'яч з штрафного в далекий кут воріт, а потім Булах чітко замкнув фланговий простріл. До честі гостей, вони в другому таймі заграли значно активніше, вигравши другу 45 - хвилинку з рахунком 2 : 1. Але у результаті "Торпедо" забило на один м'яч більше.

Цікавий матч відбувся і в Новопетровке, де місцева команда приймала візитерів із Степового. Хазяї поля обрушили шквал атак на ворота гостей, але ті не лише вистояли, але і зуміли вижати максимум зі своїх голевих моментів.