Миколаївські міліціонери бігають краще за рятувальників і військових

08.05.2009 16:43

Незважаючи на дощ, який цього тижня став частим "гостем" на Миколаєві, на Центральному міському стадіоні Миколаєва відбувся Чемпіонат обласної організації ФСО "Динамо" України з легкоатлетичного кросу.

Згідно з Єдиним календарем планом і Положенням про проведення комплексних змагань "Спартакіада - 2009" з олімпійських, не олімпійських і професійно прикладних видів спорту, а також на підставі Загального наказу керівників правоохоронних органів України, на Центральному міському стадіоні Миколаєва відбувся Чемпіонат обласної організації ФСТ "Динамо" України по легкоатлетичному кросу.

У кросі взяли участь співробітники правоохоронних органів, всього були 32 команди. Перед фінальним забігом співробітники обласних і міських районних відділень міліції і структурних підрозділів УМВС провели відбірні змагання. Після цього були сформовані команди, які направили на Чемпіонат кращих правоохоронців - спортсменів.
Склад кожної команди - чотири спортсмени(з них одна жінка). Учасники кросу змагалися на дистанції 2 км, 4 км і 6 км, повідомляє ЦОС УМВС України в Миколаївській області.

В результаті змагань третє місце зайняли спортсмени ГУ МЧС області, другими стали спринтери в/ч 3039. Перемогу завоювала команда УМВС України в Миколаївській області. Призери Чемпіонату отримали пам'ятні грамоти і цінні подарунки.