На Миколаєві відбувся обласний турнір по дзюдо на призи начальника УМВС

28.10.2008 13:33

У місті Снигиревка Миколаївській області відбувся черговий турнір обласних змагань на призи начальника УМВС України в Миколаївській області генерал - майора Анатолія Науменко. Чемпіонат по дзюдо проходив в Снигиревской спеціалізованим дитячим - юнацькій школі олімпійського резерву.

У міжнародному турнірі брали участь 12 юнацьких і дитячих команд, а також п'ять команд співробітників правоохоронних відомств. А це майже 200 спортсменів, серед яких близько шістдесяти дівчат. Упродовж двох днів спортсмени боролися за призові місця.

Вихованці Снигиревской СДЮШОР у котрий раз порадували своїх наставників. У общекомандном заліку вони упевнено зайняли перше місце. Другими стали спортсмени з Южноукраинска, а третє місце зайняли юні дзюдоїсти села Кавказ Березнеговатского району. Про це повідомляє ЦОС УМВС України в Миколаївській області.

Серед вартових порядку першими стали міліціонери УМВС України в Миколаївській області, срібло дісталося борцям військової частини №3039, а співробітники МНС області підійнялися на третю сходинку п'єдесталу.