МФК "Миколаїв" продовжує пошук оптимального складу

20.03.2009 07:03

Контрольний матч. МФК "Миколаїв" - "Кристал"(Херсон) - 1: 1(0: 0)

19 березня. р. Нікополь. Спорткомплекс "Обрий"

Черговий спаринг наша команда провела в четвер з командою Херсона. Її очолює добре знайомий миколаївським уболівальникам Юрій Мартинов, а граючим тренером є Сергій Бугай. У складі херсонців в зустрічі брало участь теж немало наших колишніх футболістів: Гузенко, Мариненко, Васин, Ярюхин. "Кристал" хоч і не виступає доки в статусі команди майстрів, але суперник - зовсім не з дилетантів: днями він переграв "Титан"(Армянск) з рахунком 2 : 0.

Наша команда, як і в минулій зустрічі, не реалізувала цілий ряд моментів для узяття воріт. Взагалі, херсонці міцно влаштувалися на своїй половині поля, організувавши декілька оборонних ліній.На початку другого тайму після "стандарту" м'яч опинився у воротях МФК "Миколаїв". Але зовсім скоро рівновага в рахунку була відновлена: з пенальті Юрій Комягин пробив точно. Перед цим недозволеним прийомом був перерваний вихід Олександра Васильєва наодинці з голкіпером. У матчі, який завершився внічию 1 : 1, тренери нашої команди дали можливість зіграти майже усім, хто нині знаходиться в тренувальному таборі.

Завжди викликає інтерес - хто ж ще знаходиться на перегляді(окрім хлопців, що підписали попередні контракти)? Зараз наставники перевіряють можливості ряду гравців оборони. Це - Денис Войцеховский(виступав за команду Стаханова), Максим Стоян(відомий по виступах за "Оболонь", "Десну"), Олег Шевченко("Фенікс - Ильичевец"), Олег Хлапонин("Комунальник" Луганськ, "Сталь" Алчевск). Найближчі дні дадуть відповідь на питання - хто з них зуміє проявити себе і закріпиться в складі МФК "Миколаїв".Увечері цього ж дня, 19 березня, тренери проведуть з футболістами теоретичне зайняття. А на 21 березня запланований матч з кіровоградською "Зіркою", яка сьогодні виграла у вірменського "Титану" з рахунком 1 : 0. Суперники нашої команди в наступних контрольних зустрічах доки уточнюються. Не виключено, що зіграємо з командами із Запоріжжя, Кривого Ріг, Комсомольска. Тренувальний збір триває.