Купуєте нерухомість? Миколаївські податківці нагадують про податок на землю

Читають: {{ reading || 0 }}Прочитали:{{ views || 1030 }}Коментарів:{{ comments || 0 }}    Рейтинг:(618)         

Державна податкова адміністрація в Миколаївській області повідомляє, що згідно із статтею 120 Земельного Кодексу України, до людини, яка придбала житловий будинок, будівлю або споруду, переходить право власності на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення, в розмірах, встановлених договором.

Якщо договором про відчуження житлового будинку, будівлі або споруди розмір земельної ділянки не визначений, до покупця переходить право власності на ту частину земельної ділянки, яка зайнята житловим будинком, будівлею або спорудою, і на частину земельної ділянки, яка потрібна для їх обслуговування.

Відповідно до статті 15 Закону України № 2535 - ХII «Про плату за землю» від 03.07.92 р. (зі змінами і доповненнями) власники землі і землекористувачі платять земельний податок, а також орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Громадянам, які придбали нерухомість і ціни москвы і подмосковья, переходить право власності або право користування земельною ділянкою, яке має бути оформлене згідно з вимогами чинного законодавства.Отже, обов'язок по сплаті податку за землю, або орендної плати, переходить до нового власника нерухомості. До оформлення прав засновницьких документів на землю попередній власник землі або землекористувач або орендар платить земельний податок або орендну плату за землю, якщо інше не обумовлене в договорі купівлі - продажі будівлі.

Роман Свиридов


Комментариев: {{total}}


українськийгроші