Футбол. Контрольний матч. МФК "Миколаїв" - "Єдність - 2"(Плиски) - 1: 1(1: 0)

25.03.2009 09:06

24 березня. р. Нікополь. Спорткомплекс "Обрий"

Завершився черговий контрольний матч нашої команди. У кінці першого тайму, на 43 - й хвилині, дебютант МФК "Миколаїв" Хлапонин точно виконав штрафний удар і николаевцы повели в рахунку - 1: 0. У другому таймі єдиний удар гостей за увесь матч по воротях МФК "Миколаїв" завершився результативно.Знову цілий ряд вигідних моментів біля чужих воріт нашим гравцям реалізувати не вдалося. У результаті - чергова нічия, 1: 1.

У тренувальному таборі МФК "Миколаїв" на перегляді знаходяться чергові кандидати: захисник Денис Стоян(його брат Максим готується з нашою командою начал трохи раніше), нападаючий Гаврась, півзахисник Олександр Бабор.

Збір завершується 26 березня. Цього дня МФК "Миколаїв" зіграє в Кривому Ріг з місцевою командою "Гірник". І після матчу возращается в Миколаїв.