Миколаївський міський голова на футбольне поле під час депутатського матчу так і не вийшов

30.03.2009 11:38

Фінал депутатського міні - турніру по футболу, що має статус міжнародного, відбувся в день святкування 65 - й річниці звільнення Миколаєва від німецького - фашистських загарбників. У турнірі, що почався ще восени минулого року, брали участь команди Тирасполя, Херсона і Миколаєва. Футбольні делегації очолювали: від Тирасполя - 1 - й заступник глави держадміністрації Іван Васильєв, від Херсона - секретар міськради Юрій Льоховий, від Миколаєва - секретар міськради Володимир Коренюгин. Останній на параді відкриття повідомив про ідею, що народилася в кулуарах турніру :надалі не обмежуватися тільки футболом, а організувати і провести цілую депутатську спартакіаду - з тими ж учасниками, а може, і розширити їх склад. Як повелося, перед першим матчем прозвучали гімни міст, команди обмінялися сувенірами. Регламент трьох ігор - Миколаїв - Тирасполь, Тирасполь - Херсон і Миколаїв - Херсон передбачав два тайми по 25 хвилин.

Особливістю був і щадний режим для депутатів, що виключає підкати, які каралися штрафними. У складі миколаївської команди під номером 9 був заявлений і міський голова Володимир Чайка, який на полі, проте, так і не вийшов. Тренує миколаївських депутатів Сергій Жайворонок, капітан команди - Ігор Копійка(ігрове амплуа - захисник). Першу гру з придністровцями николаевцы програли з рахунком 1 : 3 - занадто вже хороший виявився воротар тираспольцев, та і виглядали вони помобильней.Правда, наші слуги народу атакували ворота суперників наполегливо, і в декількох епізодах їм просто не вистачило футбольного щастя. Гол у складі нашої депутатської команди забив Леонід Николаенко. Зате в другому матчі з херсонцями николаевцы узяли реванш за осінню поразку - 6: 4, і зайняли в турнірі почесне 2 - е місце.