МФК "Миколаїв" переграв "Карпати - 2" - 1: 0

Читають: {{ reading || 0 }}Прочитали:{{ views || 914 }}Коментарів:{{ comments || 0 }}    Рейтинг:(548)

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга. Група А

До гри

Сьогоднішній матч - сьомий в історії взаємовідносин МФК "Миколаїв" і "Карпат - 2". Шість ігор відбулися на рівні першої ліги в період з 2001 по 2004 рік. На рахунку миколаївської команди - три перемоги, львівські, - дві.

Зустріч першого круга завершилася внічию - 1: 1. Спочатку, на початку другого тайму, відрізнився Кривій, через 15 хвилин львів'янин Гудыма порівняв рахунок. З футболістів, що брали участь в тому матчі, у складі "Карпат - 2" по - колишньому грають 12. У нашій же команді залишилися тільки Охрименко і Велиев.

Керівництво клубу перед "Карпатами - 2" високих турнірних завдань не ставить. Це команда, як і дубль, повинні готувати гравців для основного складу.