Миколаївські юніори стали другими на Чемпіонаті України по пішохідному туризму

17.07.2009 17:32

У Житомирській області відбувся чемпіонат України по пішохідному і велосипедному туризму серед юніорів, повідомляє міністерство освіти.

У змаганнях брали участь 24 команди. Юніори зМиколаївськоюобласті зайняли друге місце на дистанції "Смуга перешкод(зв'язки) ". Їх обіграла команда Чернігівської області на дистанції "Командна смуга перешкод". Третіми стали полтавчани на дистанції " Похід - Крос".

У першому Чемпіонаті України по велосипедному туризму серед юніорів переможцями стали велосипедисти Чернівецької області, другими - велосипедисти Чернігівської області.

Оцінювали спортсменів п'ять суддів міжнародної і національної категорій, 11 суддів першої категорії.

За підсумками змагань 14 учасників уперше виконали нормативи кандидата в майстри спорту України, ще 23 підтвердили це звання, більше двадцяти учасників виконали норматив першого спортивного розряду.