Миколаївські шаблісти на етапі кубку світу в Лас - Вегасе були сьомими

30.06.2008 09:54

На етапі кубку світу в Лас - Вегасе збірна України у складі миколаївських шаблістів Олени Хомровой, Ольги Харлан, Ніни Козлової і Ольги Жовнир з Нетешина зайняла сьоме місце.
По ходу турніру наші дівчата перемогли команду Угорщини 45: 44, в чвертьфіналі поступилися китаянкам 39: 45, в поєдинку за 5 - е - 8 - е місця програли полькам 42: 45, і в останньому бою за 7 - е місце розправилися над збірною Канади - 45: 25.Нагадаємо, збірна України - учасниця олімпійського турніру в Пекіні.
Етап кубку світу. Шабля. Командний турнір. Жінки.
8. Канада

У особистій першості кращий результат у Олени Хомровой - 20 - е місце, у Ольги Харлан - 37 - е місце. А перемогу святкувала американка Ребека Вард, на другому місці кореянка Ли Шин Ми, бронза у Леонори Перрус(Франція) і Ксю Тан(Китай).
До Олімпійських ігор шабліста ще виступлять на чемпіонаті Європи по фехтуванню, який стартує 5 липня в Києві. Президент Європейської конфедерації фехтування(EFC) російського мультимільйонера Алишер Усманов виділив 100 тисяч євро на призовий фонд чемпіонату.