Миколаївські бадмінтоністи привезли нагороди з харківського турніру

02.09.2008 10:51

У Харкові відбувся турнір по бадмінтону "Кубок звільнення". На нього приїхали юні гравці з Росії і України.

Стабільно високі результати показали лідери миколаївського бадмінтону. Юлія Казаринова в парі із спортсменкою з Дніпропетровська Марією Улитиной завоювала "золото" в парній категорії серед дівчат 1990 року народження. Чоловіча пара Михайло Ворона і Артур Джупина узяла "бронзу".
Серед спортсменів 1993 роки народження абсолютною переможницею стала Тетяна Потапенко. Вона першенствувала в поодинокому розряді, в парному - з Вікторією Гущею і в змішаному - з Михайлом Вороною. Бронзова медаль в парній категорії - у Владислава Іванова. У загальному заліку николаевцы завоювали шість золотих і три бронзові нагороди.
Хлопці дякують за допомогу президента федерації бадмінтону Миколаївської області Г. Ф. Романівського і голови облради ФСО "Україна" Р. Г. Тимченко.