Все ближче розв'язка чемпіонату Миколаївської області по футболу

06.10.2008 11:38

Все ближче розв'язка обласного чемпіонату. Після чергового ігрового тижня стало очевидним припущення, що золоті медалі турніру, як і рік тому, розіграють між собою "Торпедо" і "Вороновка". Причому, швидше за все, "золотим" стане очне протистояння цих колективів.

Адже торпедовцы вже зараз могли де - факто оформити свою загальну перемогу. Для цього підопічним тренера В. Козенко був потрібний зовсім "небагато": набрати шість очок в поєдинках з "Новопетровкой" і "Варваровкой". Вояж в Снигиревский район вдався на славу:"Торпедо" провели чотири "сухі" м'ячі, помстившись таким чином за поразку в першому крузі. А ось команда з Варваровки виявилася куди як непоступливішою: фаворит не лише не забив, але трохи не обпікся при контратаках суперника.

Вороновцы же свої шанси використали сповна. У зустрічі з "Тельцем - ВАК"(перенесений матч ще першого круга) хазяї поля в першому таймі активністю не відрізнялися. Зате після перерви шквал атак підопічних тренера Р. Забранского змів оборонні редути гостей. Легкою прогулянкою для ФКА "Вороновка" стала і поїздка в Первомайск, де з перших хвилин в атаку повів граючий президент клубу Ігор Науменко. Про це повідомляє прес - служба обласної федерації футболу.

4 жовтня. Варваровка - Торпедо - 0: 0. Славия - Телець - ВАК - 0: 4(0: 2). Голи: Яглинский(17), Е. Гостев(27), В. Гостев(64), Король(75). Первомайск - Вороновка - 0: 2(0: 1). Голи: Зима(7), Криворучко(71).Тепловик - Будівельник - 1: 2(0: 0). Голи: Ильчик(51) - Васев(79, з пен.), А. Гук(82). На 76 - й хвилині Шевченко("Будівельник") не реалізував пенальті. ФК "Миколи - 2" - Автолокомотив - 2: 5(1: 5). Голи: Шеремет(3), Диордица(58) - Златов(2, 18), Черемис(23, 40), Скрипка(27).

Перенесені матчі. 3 тур. Вороновка - Телець - ВАК - 3: 1(0: 0). Голи: Жданов(50), Мызенко(56), Процышин(75) - Козлов(64, з пен.). 17 тур.Новопетровка - Торпедо - 0: 4(0: 2). Голи: Е. Гук(35), Ляхович(44), Александров(72), Галстян(80). На 90+2 хвилині Холоша("Новопетровка") не реалізував пенальті.