"Київські вовки" розгромили николаевцев з рахунком 104 : 68

13.10.2008 11:55

В суботу, 11 жовтня, в спортшколі "Надія" відбувся баскетбольний матч суперліги між МБК "Ніколаєв" і БК "Київ".

Рахунок першими відкрили гості. Влучний кидок триочкового вчинив киянин Клей Таккер. Але николаевцы теж не змусили себе довго чекати, і через декілька секунд Михал Хлебовицки відповів їм тим же техочковым кидком.

Впродовж першого періоду на кожну атаку суперників "Миколи" відповідав контратакою і, можливо, перший період залишився б за николаевцами, якби не пару втрат біля свого кільця і кільця суперників.

Перший період залишився за киянами - 20: 18.

Другий період підніс сюрприз. Київські баскетболісти блокували кидки Олександра Раевского і Михала Хлебовицкого.Що - те і у Сергія Гладыря не виходило з триочковими - увесь час мимо. І знову другий період залишився за киянами - 41: 30.

Здавалося б, розрив не так вже великий і можна в третин десятиминутке все налагодити, але...

Черга грубих помилок і безглуздих втрат привела до того, що "київські вовки" знайшли слабке місце в захисті нашої команди. Задавивши "Миколаїв" своїми триочковими кидками, кияни закінчили і цей період у свою користь з рахунком - 80: 48.

Говорити про четвертий період аж надто боляче. З такими втратами і з таким розривом в рахунку николаевцам навряд чи вийде надолужити прогаяне.

Навіть хвилинні перерви у МБК "Ніколаєв" не приносять результати. Хіба тільки, щоб перевести дух і не дати суперникові розгромити себе в пух і прах.

І найобразливіше, що у "Києва" забивали усі - старотовый склад і гравці, що увійшли до гри з лавки запасних.

І як результат гри - 104:68 на користь БК "Києва".

Але швидше за все приємні спогади у уболівальників залишаться. Перед початком гри на паркет вийшов легендарний гравець МБК "Ніколаєв" - Олександр Чаусов.

При нім було виграно дуже багато ігор, і навіть дуже важливих. І щоб зберегти пам'ять про нього, на експозиція на стіні спортшколи "Надія" поповнилася ще одним експонатом - пам'ятною майкою з його ім'ям і цифрою, під якою він грав. Ця традиція була успадкована від НБА - саме так в США шанують легендарних баскетболістів.

Привітати його вийшов мер міста Володимир Чайка і на згадку про місто корабелів подарував сувенірний корабель.