Влада грала у футбол: Миколаївська міськрада - Херсонська міськрада - 5: 6

20.10.2008 09:42

У рамках святкування 100 - летия миколаївського футболу 19 жовтня померяться на полі силами вирішили депутати Миколаївського і Херсонського міського рад. Не на великому полі Центрального міського стадіону, а на відкритому учора футбольному майданчику - вона розмірами поменше, а депутати все ж не професійні футболісти - довго бігати не можуть.

Але гра вийшла - вона була не в приклад веселіше і азартніше, ніж багато ігор національної збірної з футболу, і навіть цікавіше, ніж розгляд на сесії нашою міською радою земельних питань, коли знаєш, хто за чим і за ким стоїть.
Залишається додати, що напучував херсонців мер Херсона Володимир Сальдо(до речі, уродженець Миколаєва), а наших футболістів - аматорів - 1 - й заступник Миколаївського мера Юрій Гранатуров, секретар міськради Володимир Коренюгин і керівник фракції ПР Петро Зибров(коментатор матчу - диктор Центрального міського стадіону Микола Ларіонов - представив Петра Васильовича як "президента клубу").
А тепер про героїв дня.Миколаївська команда складалася з більшої кількості футболістів(13 проти 10, але зрозуміло, що не усі вони одночасно були на майданчику) - це дозволяло тренерові Сергію Жайворонку(депутат від фракції ПР) робити часті заміни гравців, але це не дозволило николаевцам виграти. Найпродуктивнішим став перший тайм, що завершився з рахунком 4 : 3 на користь команди Миколаївської міської ради. Безумовним героєм дня з николаевцев став Сергій Власенко(фракція ПЗП) - він забив чотири голи, і його рекорд не зміг повторити більше жоден херсонець або николаевец. Назвемо херсонців, що відрізнилися в першому таймі : один гол на рахунку Олега Акимченкова, а два - Юрія Климентенко.
Другий тайм для команди Миколаївської міськради став невдалим(наші депутати підвтоми, та і херсонці їх досить "промацали"), хоча розпочався з ще одного гола в нашу користь - його забив Олександр Трифонов(фракція КПУ).А ось ще один гол, авторство якого належить николаевцу Ігорю Болотову(фракція "Цивільний блок "Миколи за В.Чайку"), "вкрав" удачу у николаевцев - він був забитий в наші ж ворота. Херсонцям залишилося забити ще 2 гола(це зробили Андрій Дмитрієв і Сергій Хаборский), щоб потім просто не дати николаевцам порушити цілісність воріт. Це їм вдалося, а шкода - небезпечних моментів, які могли б закінчитися голами, було дуже і дуже багато.
Підсумок зустрічі - 5: 6 на користь херсонців.