МФК "Миколаїв" проводить спаринги на зборі в Нікополі

10.03.2009 09:36

Наближається до завершення тренувальний збір миколаївської команди майстрів в Нікополі.

Проходять дворазові тренування, триває перегляд гравців. Завдяки участі в контрольних іграх тренери мають можливість оптимізувати склад команди. Так, з початку збору декілька футболістів вже покинули табір МФК "Миколаїв", а замість них прибули на перегляд інші. І цей процес триває.

Що стосується контрольних зустрічей, то почали николаевцы 4 березня іграми з двома аматорськими командами, двічі були взяті перемоги з великим рахунком.Команду з міста Орджонікідзе МФК "Миколаїв" обіграв з рахунком 7 : 3, а команду міста Дніпропетровська - з рахунком 11 : 0.

6 березня відбувся матч з кіровоградською "Зіркою", одним з лідерів групи "Б" другої ліги. Його результат - нічий 1: 1. У кінці першого тайму з пенальті "Зірка" відкрила рахунок, а після перерви наша команда відновила рівновагу. У цьому матчі, по відгуках очевидців, команда проявила характер, мала декілька моментів для того, щоб схилити чашу вагів у свою користь.

8 березня суперником МФК "Миколаїв" був ще один представник групи "Б" другої ліги - команда "Дніпро - 75"(Дніпропетровськ). Матч пройшов в складних умовах, на важкому після дощу полі. Миколаївська команда забила два голи в другому таймі і виграла з рахунком 2 : 0.

На 10 березня запланований спаринг з командою другої ліги "Олком"(Мелітополь).

11 березня нинішній тренувальний збір завершується, команда повертається в Миколаїв. Через декілька днів почнеться новий збір, місце його проведення - в процесі узгодження.

Результати контрольних зустрічей краще не взяти близько до серця. Ми пам'ятаємо приклад збірної СРСР, яка в товариських матчах перемагала найсильніші збірні світу. А коли справа доходила до офіційних ігор у рамках фінальних турнірів чемпіонатів світу і Європи, то навіть вийти з групи не завжди виходило. Іноді і відбір до фіналів не вдавалося здолати. Аналогічно і тут. Триває формування нової команди, головним випробуванням для якої будуть календарні матчі в другій лізі чемпіонату України.