Шаблісти збірної України, ведені миколаївською фехтувальницею Ольгою Харлан, перемогли на етапі кубку світу!

17.03.2009 06:52

У Фодже(Італія) більше сотні шаблістів в п'ятницю брали участь в етапі серії Гран - при.

Відмінно виступила миколаївська спортсменка Ольга Харлан, яка стала бронзовим призером. На шляху до п'єдесталу вона перемогла румунку Олену Мунтяну - 15: 8, росіянку Світлану Кормилицыну - 15: 12, француженку Шарлоту Лембах - 15: 13, італійку Иларию Бьянко - 15: 9. У півфіналі Ольга поступилася польці Богне Юзвяк - 12: 15, яка, у свою чергу, у вирішальному поєдинку програла титулованою Мариэл Загунис із США - 13: 15.

Ще одна наша землячка Олена Хомровая вибула з боротьби вже в 1/32 фінали, зазнавши поразки від італійки Ірен Векки - 8: 15. У миколаївського шабліста 33 - е місце.

Вихованка миколаївського фехтування Ніна Козлова, яка нині представляє Київ, також припинила виступи на цій же стадії, розмістившись в підсумковому протоколі на 50 - й позиції.

Інші українські шаблісти задовольнялися такими місцями в генеральній класифікації: Ірина Кравчук - 16 - е, Олена Воронина - 45 - е, Галина Пундик - 46 - е, Ольга Жовнир - 79 - е.

А в неділю знову - таки у Фодже шабліста визначали кращих вже в командному турнірі, який мав статус етапу кубку світу. Тут збірна України проявила себе в усьому блиску - у Харлан і її подруг "золото"! У 1/8 фіналу українки обійшлися без проблем в матчі з командою Іспанії - 45: 26. Далі були повержені Франція - 45: 39, Китай - 45: 33, а у фіналі і Росія - 45: 38. Як мовиться, за явною перевагою! Ця перемога дозволила збірній України очолити рейтинг командного кубку світу.У наших дівчаток 358 балів, у найближчих переслідувачів з Китаю - 354. Третіми йдуть американки - 344, четверте місце у росіянок - 304 бали. Інші збірні грунтовно відстали.
Наступний етап командного кубку світу відбудеться 22 березня в Алжирі.