У п'ятиденній велогонці в Італії николаевец Андрій Гривко після двох етапів 90 - й

27.03.2009 17:08

Миколаївський велогонщик Андрій Гривко, що виступає за професійний український, - італійську команду ISD, в ці дні бере участь в Італії в 9th Settimana Internazionale Coppi e Bartali.

Позаду два етапи з п'яти. Перший, траса якого завдовжки 81,2 км пролягала в околицях Риччионе, виграв Данило Наполитано з російської команди "Катюша". Гривко показав у свій час з італійцем, але був лише 111 - м.

В середу на другому етапі(182,1 км, Сан - Лаззаро - Фаэнца) перемогу святкував знову італієць - цього разу Дамиано Куничого з Lampre - N.G.C. Николаевец фінішував 102 - м, поступившись переможцеві 14.41 хвилин.

У генеральній класифікації після двох етапів лідирує італієць Джиованни Висконти з ISD. Андрій Гривко на 90 - й позиції, його програш сокоманднику складає 14.25 хвилин. У строю залишилося 170 гонщиків. Завершиться гонка 28 березня.