На командному кубку Європи по легкій атлетиці миколаївська стрибунка була третьою

23.06.2008 12:55

Миколаївська стрибунка другий раз в сезоні виконує олімпійську кваліфікацію

У французькому Аннесси в неділю завершився командний кубок Європи по легкій атлетиці. У секторі для стрибків у висоту Україну представляла миколаївська легкоатлетка Вита Степина. Другий раз цього року здолавши планку на відмітці 195 см, Вита зайняла третє місце, поступившись по спробах італійці Антониетте ди Мартино.
Командний кубок Європи. 22 червня. Стрибки у висоту. Жінки.
1. А. Фрідріх(Німеччина) - 203 см
2. А. ди Мартино(Італія) - 195 см
3. В. Степина(Україна, Миколаїв) - 195 см
4. С. Школина(Росія) - 193 см
5. А. Жарден(Франція) - 188 см
6. С.Монкриф(Великобританія) - 185 см

Успішно виступила в стипль - чезе Валентина Горпинич, яка починала шлях у великий спорт в Миколаєві. Її результат на дистанції 3000 м з бар'єрами - другий - 9.35,42. Всього 10 сотих секунди не вистачило до перемоги, яку святкувала росіянка Гульнара Галкіна, - Самитова. Змагання завершуються. У общекомандном заліку жіноча українська команда росіянок вже не наздожене, але і друге місце не поступиться.