Серед українських силачів - ветеранів найсильніший - миколаївський штангіст Слабак!

18.04.2009 11:06

У Коломиї Ивано - Франковской області відбулися V юнацькі ігри України по важкій атлетиці.

У общекомандном заліку збірна Миколаївської області у складі шести чоловік зайняла сьоме місце.

Володимир Болгарин став переможцем у ваговій категорії до 56 кг, набравши в сумі двоборства 189 кг(85+104). Юрій Ницак(50 кг) зайняв четверте місце з результатом 143 кг(62+81).

У Скадовске відбулися змагання по важкій атлетиці за програмою всеукраїнських ігор ветеранів. Юрій Лагунов виграв перше місце у вазі до 62 кг Олександр Слабак - в категорії до 56 кг

А у вазі до 77 кг наші земляки Валерій Тюник, Вадим Алієв і Володимир Рудниченко зайняли увесь п'єдестал! У командному заліку николаевцы зайняли шосте місце.