Баскетбольна команда "Миколаїв" знову розгромила "Сумыхимпром"

05.05.2009 11:17

4 травня МБК "Ніколаєв" на домашньому паркеті знову виграв у "Сумыхимпрома" в серії за 5-8 місць, цього разу з ще більше розгромним рахунком - відрив склав 69 очок, повідомляє Офіційний сайт Муніципального баскетбольного клубу "Миколаїв".

Першу чверть николаевцы виграли з рахунком 24 : 14, і, як не дивно, саме першу чверть можна вважати найбільш успішною для сумчан за усю гру. Усі подальші періоди корабели вигравали з відривом набагато серйознішим, ніж ці 10 очок: 28: 10, 31: 11 і 35: 14 відповідно. Знесиленим сумчанам, що грають матч фактично дублюючим складів, нічого було протиставити николаевцам.До речі кажучи, цілком передбачувано Володимир Полях дав пограти нашій молоді - досить багато ігрового часу отримали і Геннадій Дзюба, і Всеволод Шурмель, і Вадим Норенко.

Серед гравців основи теж передбачувано лідером по набраних очках став Сергій Гладыр, на його рахунку трипл - дабл - 29 очок, 10 підбору і 10 результативних. Крім того, Ігор Сильковский, що провів на паркеті майже 40 хвилин, також відзначився вже іншим трипл - даблом - 27 очок, 13 результативних передач і 10 перехоплень. Це, поза сумнівом, була краща гра Ігоря в сезоні, і він сьогодні цілком виправдав довіру тренера. Також 13 очок у Владислава Тонченко і 11 - у Вадима Норенко.

У сумчан же 31 очко із загальних 49 командних на рахунку двох лідерів, що залишилися в команді, - Августинаса Витаса(11) і Вадима Матюкевича(20).

Наступний матч команди проведуть в Сумах 8 травня.