МБК "Ніколаєв" - БК - 93 "Пульсар" 83: 71

22.05.2009 13:18

У другому матчі серії за 5-6 місць МБК "Ніколаєв" знову отримав перемогу над ровненским "Пульсаром", цього разу з рахунком 83 : 71, повідомляє офіційний сайт Муніципального баскетбольного клубу "Миколаїв". Таким чином, нашій команді вдалося збільшити відрив в серії до трьох перемог і тепер він складає 2: 0.

Сьогодні "Пульсар" виглядав безперечно прийнятніше, ніж в позавчорашній грі - повністю на рівних провели першу чверть(хоч і в статусі тих, що "наздоганяють"), а третю чверть і зовсім виграли з перевагою в 5 очок.Проте, відразу після цього повністю провалили останню десятиминутку - як в нападі(11 очок на команду, ні у кого з лідерів гра не занадилася), так і в захисті(дозволили два далекі попадання Гладыря, а також N - ное кількість успішних атак наших захисників).

У складі МБК "Ніколаєв" традиційно результативною грою відзначився все той же Сергій Гладыр(21 очко, 6 передач і 5 підбору), продовжує демонструвати прекрасну форму Леонід Яйло(16 очок і 5 підбору). Крім того, порадував і Олексій Онуфриев, що відзначився сьогодні дабл, - даблом - 16 очок і 11 підбору.

У складі "Пульсара" відзначилися Ілля Шемосюк(15 очок), Роман Гуменюк(14 очок) і Павло Улянко, в активі якого 13 очок.

Наступну гру серії команди проведуть 25 травня в м. Рівне.