На "Джиро д'Италия" николаевец Андрій Гривко йде другим в "гірській" класифікації

29.05.2009 08:58

google _ ad _ client = "pub-0165115766665577"; /* 250x250, створене 12.04.09 */ google _ ad _ slot = "7897896587"; google _ ad _ width = 250; google _ ad _ height = 250; //-->Наближається до завершення легендарна "Джиро д'Италия".

Позаду сімнадцять етапів з двадцяти одного. У числі учасників гонки николаевец Андрій Гривко(ISD) і вихованець першотравневого велоспорту Юрій Кривцов(AG2R Lа Mondiale).

У минулий понеділок на 16 - м етапі(Пергола - Монте Петрано, 237 км) переміг іспанець Карлос Састре(Cervelo Test Team) - 7.11.54. Андрій Гривко програв 4.20 і фінішував 22 - м. Юрій Кривцов зайняв 98 - е місце з відставанням від першого в 38.14.
В середу 17 - й етап(Кьети - Блокхаус, 83 км) виграв італієць Франка Пеллицотти(Liquigas) - 2.21.06. Гривко відстав на 7.15, у нього 45 - я рядок підсумкового протоколу. Кривцов поступився переможцеві 10.10 і зайняв 55 - е місце.

У генеральній класифікації після сімнадцяти етапів по - колишньому лідирує Денис Меньшов з Rabobank. З українців кращий - галичанин Ярослав Попович з "Астани". Він програє росіянинові 16.43 і йде 14 - м. У Гривко - 34.13 відставань і 22 - е місце. Зате в "гірській" класифікації Андрій на другій позиції, але його програш італійцеві Стефано Гарзелли(Acqua&Sapone) за два останні етапи виріс до 22 пунктів.

Юрій Кривцов в загальному заліку поступається лідерові більше трьох годин і знаходиться на 127 - й рядку. Не здається знаменитий Лэнс Армстронг("Астана"), який розмістився на 12, - й рядку. Його програш лідерові складає 12 хвилин 17 секунд. У строю залишилися 172 гонщики з 198, що стартували на першому етапі.

Джиро д'Италия. Генеральна класифікація.

Після сімнадцяти етапів. Особистий залік.