Николаевцы програли в Міжнародному турнірі по жіночому боксу. Зате привезли з собою і хорошу новину

13.07.2009 14:55

Для николаевцев - любителів жіночого боксу є дві новини: погана і хороша. Розпочнемо з поганої. У Міжнародному турнірі по жіночому боксу, який проходив 8-11 липня в Санкт, - Петербурзі, миколаївські спортсменки програли.Як повідомляє прес - служба федерації боксу в Миколаївській області, доля вже в чвертьфіналі звела наших Наташу Князь і Таню Иващенко з майбутніми чемпіонами турніру - призером чемпіонату світу - 2008 Джені Хардингз(Швеція) і двократним чемпіоном світу Эвиан Фортин(Канада).

Всього в турнірі брали участь 95 найсильніших жінок - боксерів світу з 17 країн: Австралії(1 боєць), Азербайджану(4), Канади(9), Китаю(5), Чехії(2), Фінляндії(3), Франції(4), Індії(5), Ірландії(1), Казахстану(10), Молдови(2), Шрі-ланки - Олениці(2), Швеції(5), Швейцарії(2), Туреччини(8), Росії(22) і України(10).

Загалом, українські спортсменки показали себе непогано - завоювали четрые "бронзи": Віра Макресова в категорії до 48 кг з Житомирської області, Ганна Рогович(54 кг, Ивано - Франковская обл.), Юля Циплакова(57кг, Харківська обл.) і Саша Сидоренко(60 кг, Вінницька обл.).

А тепер хороша новина.Наступний великий старт боксерів - жінок - головна подія року для континентального жіночого боксу - VII Чемпіонат Європи пройде в Миколаєві 14-21 вересня.