Миколаївський шабліст Ольга Харлан - чемпіонка Європи!

17.07.2009 11:15

На п'єдестал пошани в Пловдиві піднялися дві українські фехтувальниці.

На чемпіонату Європи по фехтованиюв болгарському Пловдиві миколаївський шабліст Ольга Харлан поповнила свій багаж золотою медаллю в особистій першості.

На шляху до п'єдесталу Оля виграла п'ять з шести боїв в кваліфікації, потім в 1/16 фіналу доля звела її з подругою - вихованкою миколаївською школою фехтування Оленою Хомровой, з якою вони вигравала командний турнір в олімпійському Пекіні. Харлан у важкому бою перемогла 15: 11. У 1/6 фіналу Харлан "проїхалася" по італійці Ирене Веччи Веччи - 15: 7, в чвертьфіналі переграла польку Катажину Кедзиору - 15: 9.У півфінальному бою зустрілася з ще однією подругою по олімпійській команді 2008 року Галиною Пундик з Нетешина. Рахунок 15 : 9, а у боротьбі за золото упевнено переграла висхідну зірку російського фехтування Катерину Дяченка.

У результаті Україна в жіночій шаблі виступила краще, не придумаєш - "золото" - у Харлан, "бронза" - у Пундик і прекрасне настрої напередодні битви за командне золото європейської першості.

Фехтування. Чемпіонат Європи. Пловдив(Болгарія) 16 липня. Жінки. Шабля. Індивідуальна першість. 1. Ольга Харлан(Україна, Миколаїв). 2. Катерина Дяченко(Росія). 3. Соленн Мари(Франція) і Галина Пундик(Україна, Нетешин)., 14. Ольга Жовнир(Україна, Нетешин), 30. Олена Хомровая(Україна, Миколаїв/Одеса). Всього 46 учасниць.