Троє українок добули перші перемоги на чемпіонаті Європи по боксу серед жінок в Миколаєві

17.09.2009 13:51

У другий день VII чемпіонату Європи по боксу серед жінок, який проходить в Миколаєві, троє з чотирьох українок добули перемоги.

У ваговій категорії до 60 кг вінничанка Олександра Сидоренко в напруженому поєдинку виграла у німки Юлії Ирмен - 9: 8, Оксана Штакун з Ивано - Франковска(46 кг) завдала поразки Иви Николовий з Болгарії - 13: 1, а харків'янка Юлія Циплакова(57 кг) з явною перевагою достроково завершила у свою користь бій з Атиной Малефаки з Греції. І тільки Ірина Комар(81 кг) поступилася болгарці Десислави Лазаровий - 4: 5.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, у вазі понад 81 кг Інна Шевченко з Дніпропетровська по волі долі відразу пройшла до півфіналу, де зустрінеться з Шемши Ярали з Туреччини, яка також забезпечила собі щонайменше бронзову медаль.

Чемпіонат Європи в Миколаєві за участю 113 спортсменок з 24 - х країн континенту є першим великим турніром після включення жіночого боксу в програму Олімпійських ігор - 2012 в Лондоні.