2 олімпійських ліцензії у николаевцев - підсумок чемпіонату України по велоспорту на шосе

30.06.2008 17:17

В неділю в Севастополі завершився чемпіонат України по велоспорту на шосе. Обидві четвергові гонки завершилися тріумфом николаевцев.

У чоловічій гонці з роздільного старту на 34 км переміг наш земляк Андрій Гривко. Друге місце у кримчанина Сергія Матвєєва, третім фінішував екс - николаевец, а нині донеччанин Денис Костюк. Титулований Сергій Гончар був лише четвертим. Слідом за ним розташувався вихованець першотравневого велоспорту Юрій Кривцов. Він, як і Костюк, тепер ганяється за Донецьк.

У жіночій гонці з роздільного старту на 25 км чемпіонкою стала Тетяна Стяжкина. Слідом за нею фінішувала луганчанка Леся Калитовская.

Обидва переможці - вихованці заслуженого тренера України Євгенія Штермера.

А в суботу в Кримських горах відбулися чоловіча і жіноча групові перегони. У чоловіків на дистанції в 213 км переміг киянин Руслан Підгірний. У призерах також Денис Костюк і симферополец Володимир Загородний. Николаевец Андрій Гривко - у кінці першої десятки. Юрій Кривцов і Михайло Халилов впали. До того ж, екс - первомаец зламав ключицю.

У жінок, що проїхали 105 км, першою знову фінішувала наша Тетяна Стяжкина. За нею в підсумковому протоколі Оксана Кащишина і Євгенія Высоцкая. Миколаївська гонщиця Єлизавета Бочкарева - шоста.

Перемога в українському "обробленні" фактично узаконює право Гривко і Стяжкиной на виступ на Олімпійських іграх. Хоча імена тих, хто відправиться в Пекін, будуть офіційно озвучені після завершення чемпіонату.