Кубок Миколаївської області по футболу - перший чвертьфінал зіграний

01.07.2008 13:46

Минулого тижня були зіграні три перші чвертьфінальні матчі кубку Миколаївської області по футболу.

Ось їх результати:

"Новопетровка" - "Вороновка" - 3: 2(3: 2). Арбітр С. Возняк, делегат А. Норов. 200 глядачів. Голи: Богомол(9), Мальченко(27), Сопьяниченко(40) - Криворучко(16), Омельченко(19).

Результативно зіграли учасники матчу в Новопетровке. Вже до результату першого тайму у воротях побувало аж п'ять м'ячів. У складі хазяїв поля відрізнився виключно "херсонський легіон". У другому таймі, як не старалися обидві команди, забити більше не зуміли.

"Автолокомотив"(Южноукраинск) - "Будівельник"(Миколаїв) - 1: 0. Арбітр В. Миланич, делегат Н. Герасименко. 100 глядачів. Гол: Осіпов(1).
Хазяї забили вже на самому початку. Але більше забитих м'ячів в цій зустрічі не було.

"Варваровка"(Миколаїв) - "Миколаїв - 2" - 1: 0(1: 0). Арбітр Р. Калита, делегат П. Винарский. 200 глядачів. Гол: Майданович(30, у свої ворота).
Команда тренера Сергія Бойченко добилася перемоги з мінімальним рахунком, в протокол матчу автором єдиного гола записаний гравець програвшої команди.

Матчі у відповідь відбудуться 2 липня.

Ще в одній парі володар путівки в півфінал вже відомий. Після перемоги "Торпедо"(Миколаїв) в першому матчі(він відбувся ще в квітні) над "Колосом"(Степовое) з рахунком 4 : 0 грати матч у відповідь степовчане відмовилися.