Міліція ініціювала дитячі футбольні матчі, щоб залучити молодь до спорту

03.10.2009 13:41

3 жовтня в місті Миколаєві на базі ФСО "Динамо" під гаслом "Футбольні зірочки" відбувся третій етап Всеукраїнських змагань по футболу "Золота осінь" серед гравців у віці від 13 до 15 років, які перемогли в змаганнях за першість району або міста Миколаївської області. Ініціатор цього заходу МВС України, основна мета - розвиток фізичної культури і спорту серед дітей, що позитивно впливає на зниження рівня правопорушень в молодіжному середовищі, повідомляє Сектор громадських зв'язків УМВС в Миколаївській області.

У змаганнях взяли участь діти різних вікових категорій, які вчаться в загальноосвітніх школах, ліцеях і інших закладах освіти 18 районів Миколаївської області.

У фінальному етапі визначилася краща дитяча команда - команда Заводського району, яка в подальшому представлятиме Миколаївську область в 4 етапі змагань, - зональному. Друге місце по праву зайняла команда Еланецкого району, третю сходинку п'єдесталу зайняла збірна команда Корабельного району.

На четвертому, зональному етапі в місті Херсоні зустрінуться команди - переможці Південного регіону. А переможцем стане дитяча збірна, яка пройде усі 4 етапи і виступить у фінальній частині Всеукраїнських змагань в м. Києві.

Переможцям і учасникам змагань вручено призи, медалі, грамоти і спортивні нагороди.Про це потурбувався оргкомітет по проведенню цих змагань на території Миколаївської області під головуванням начальника УМВС України в Миколаївській області Володимира Геннадійовича Уварова.