Одеські прокурори виявилися більше фартовими чим миколаївські(ФОТОРЕПОРТАЖ)

05.10.2009 18:04

3 жовтня, в місті Миколаєві на Центральному міському стадіоні відбулася фінальна зустріч команд південного регіону України, які беруть участь в кубку України по футболу серед працівників обласних прокуратур.

Нагадаємо, команда "Ольвія", яка складається з працівників різних структурних підрозділів Миколаївської обласної прокуратури, вдало виступала в кубку України по футболу серед працівників обласних прокуратур.

На першому етапі николаевцы зустрілися у Вінниці з командою хазяїв поля. Тоді, напружений поєдинок завершився перемогою николаевцев з рахунком 1 : 0. Черговим суперником николаевцев була команда Херсона.Николаевцы святкували переконливу перемогу з рахунком 5 : 0.

Зустріч з одеситами злегка зіпсувала статистику виступів миколаївських прокурорів в цьому турнірі.

Попри те, що погода була зовсім не футбольною - цього дня йшов дощ, обидві команди показали досить якісну гру. Зі змінним успіхом атакували і ті і інші.

У першому таймі удача посміхнулася одеситам і на перерву команди пошли з рахунком 0 : 1 на користь гостей.

Ймовірно, слова, сказані в перерві тренером "Ольвії", подіяли на гравців Миколаївської команди, і в середині другого тайму їм вдалося порівняти рахунок.

Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент атак хазяїв, але більше м'яч так і не побував в сітці воріт одеської команди.

Матч так і закінчився з рахунком 1 : 1.

А ось в серії післяматчевих пенальті - удача посміхнулася гостям.

Сергій Полищук дякує команді за гру

Обличчя Р. Парcенюка після гри говорить про все

Окремо необхідно відмітити уболівальників, які, очевидно, теж серйозно віднеслися до цієї зустрічі.

Миколаївські уболівальники

Одеські уболівальники

Боліти за свою команду приїхав навіть прокурор Одеської області В. Присяжнюк(крайній ліворуч)

Заступник прокурора Миколаївської області С.Поліщук стежив за матчем з лавки запасних

Група підтримки, що складалася також з працівників прокуратури, ні на хвилину не замовкала. Остаточний результат уболівальники "Ольвії" зустріли словами: "По пенальті - не перемога".

Що ж, хочеться побажати миколаївським прокурорам удачі в подальших матчах.