Українець Джоэль Боломбой дебютував в НБА і поставив блок - шот зоряному гравцеві

01.11.2016 02:26

Український форвард конголезького походження Джоэль Боломбой провів дебютний матч в Національній баскетбольній асоціації.

Про це пише «Дзеркало тижня»

Форвард зіграв за «Юту Джаз» у матчі проти «Лос - Анджелес Клипперс». Боломбой провів на паркеті трохи більше чотирьох хвилин в завершальній чверті, за які встиг набрати 3 очки, зробити 1 підбір, 1 перехоплення, 1 передачу, а також ефектний блок - шот зірці НБА Блэйку Гриффіну. Матч завершився перемогою «Клипперс» з рахунком 88 : 75.

Нагадаємо, 22 - літній Боломбой є уродженцем Донецька.Він був випускником університету "Уэбер Стэйт", а "Юта" вибрала гравця на минулому драфте НБА у кінці другого раунду під 52 - м номером.