"ВЕРЕС"(РІВНО) - МФК "МИКОЛАЇВ" - 0: 1(0: 1)

22.10.2009 17:16

21 жовтня, м. Рівне, стадіон "Авангард", 9 градусів, 1000 глядачів. Арбітри: Н. Криволапов, А. Драчев, А. Москаленко(все - Київ), П. Кравцов(Рівно).
Делегат ФФУ : Я. Королюк(Тернопіль).

"Верес"(Рівно) : Ситніков, Бєлов, Новак, Попов, Васильєв(Євсєєв, 46, Гаврилюк, 79), Поздеев(Поліщук, 85), Синчук - до, Курилко, Дячук, Мачуленко, Любар(Крохмалюк, 46). Запасні: Байрашевский, Власюк, Манасян.

МФК "Миколаїв":Бобко - до, Кузнєцов(Можаев, 86), Бабенцов, Войцеховский, Полуницкий, Бессалов, Волков, Воронченко, Гончаренко(Комягин, 64), Кундель(Ротань, 72), Морозов(Скорохід, 58). Запасні: Чолария, Чаус, Горобец.

Гол: Бабенцов(11).

Попередження: Любар(37), Бєлов(62), Поздеев(76), Попов(90+2); Воронченко(34), Ротань(79).

Це був пропущений матч третього туру, який ПФЛ перенесла на 21 жовтня. А результаті обидві команди грали на тлі втоми", після недавніх календарних зустрічей. На початку матчу николаевцы провели неесколько атак, одна з них завершилася результативно. Це правий хавбекБабенцовнарешті - те розписався в чужих воротях(ми пам'ятаємо, щоОлександру кожній зустрічі має непогані моменти, але забити все не вдавалося).

На 11 - й хвилині Бабенцов промчав лівим флангом, обіграв захисника і влучно пробив в далекий від воротаряСитніковакут.Другий тайм матчу пройшов з игшровым перевагою хазяїв поля, а николаевцы зробили ставку на оборону. "Верес" атакував, гості грамотно оборонялися.

Двічі небезпечно бив по воротях МФК "Миколаїв"Дячук: у першому випадку відмінно зіграв Бобко, в другому кращий бомбардир "Вересу" зблизька послав м'яч над перекладиною. І надалі хазяї поля довго гостювали на половині МФК "Миколаїв". На 71 - й хвилиніСинчук"накрутив" відразу декілька миколаївських захисників, алеБобкоуспішно зіграв на випередження.

Не даремно ми маємо найменшу кількість пропущених м'ячів : в Рівному захисники і воротарБобкотеж не припустимо промахів і відстояли переможний результат. 1: 0 - ще три очки додані в актив МФК "Миколаїв".

Післяматчеві коментарі:

Після матчу головний тренер МФК "Миколаїв"Михайло Калитасказав:
- Непросто було грати цей пропущений матч через три дні посчле попередньої зустрічі.