Николаевца В. Гоголева в змаганнях на Кубок України здолав боксер з Донецька

08.12.2009 13:32

У Сімферополі завершилися змагання по боксу на Кубок України. У турнірі брали участь шість команд, представляючий фізкультурний - спортивні товариства(ФСО) "Спартак", "Динамо", "Колос", "Україна", а також збірні команди Міністерства утворення і науки і Міністерства оборони. За право стати першими боролися 86 боксерів, серед яких учасники Олімпійських ігор і призери чемпіонатів світу. Про це "Злочинності.НІ"

повідомляє клуб боксу "Миколи".

У фіналі команда Міністерства утворення і науки із спільним рахунком 23 :20 виграла у боксерів Міністерства оборони.

Бронзові медалі завоювали спортсмени ФСО "Україна", на четвертому місці - ФСО "Колос"

НиколаевецВіктор Гоголев(до 54 кг)що захищає кольори ФСО "Колос", в поєдинку за третє місце поступився в рівній боротьбі - 4: 5 майстрові спорту міжнародного класу з ДонецькаОлександру Грищуку.