Николаевец лідирує на першому етапі кубку України по автомобільному кросу

10.07.2008 09:50

У першому етапі кубку України по автомобільному кросу на легкових автомобілях миколаївський - донецька команда "Експрес Авто" зайняла перше місце. Змагання проходили 28-29 червня на трасі "Суперкрос" в м. Чернівці, проте офіційні результати з'явилися на сайті Автомобільної федерації України тільки в липні.

У командному заліку В'ячеслав Мигачев (р. Миколаїв) і Костянтин Варварюк (р. Дебальцево, Донецька область) зайняли перше місце, набравши 106 очок.Друге і третє місце зайняли екіпажі з Чернівців, набравши 78 і 30 очок.

У індивідуальних заїздах В'ячеслав Мигачев зайняв 3 місце в класі "7а" і 2 місце в класі "8", принісши команді 53 очки. Костянтин Варварюк зайняв 2 місце в класі "7а", принісши команді "Экспесс Авто" ще 53 очки.

У кубку України по автомобільному кросу на легкових автомобілях також брали участь спортсмени з Хмельницького, Вінниці, Харкова, Дніпропетровська.