Миколаївські шаблісти - срібні призери чемпіонату Європи!

11.07.2008 10:19

Жіноча збірна команда України в драматичному поєдинку у фіналі поступилася польським шаблістам.

У наполегливому поєдинку за звання чемпіонок Європи в командному турнірі шаблістів збірна України поступилася збірній Польщі 44: 45. Причому, по ходу бою наші фехтувальниці випереджали суперниць на 8 пунктів. Вирішальним став поєдинок Оли Харлан. Один укол і став доленосним. У наших дівчаток - сльози на очах, польки сяють від щастя.
Итак, польські шаблісти - чемпіонки, у наших дівчаток - вихованок миколаївської школи фехтування Ольги Харлан, Олени Хомровой, Ніни Козлової, а також Галини Пундик з Хмельницької області - срібні медалі. Незважаючи на дівочі сльози - це все ж прекрасний результат напередодні Олімпіади.Бронза у француженок, що обіграли в поєдинку за третє місце команду Угорщини, - 45: 36. До речі, в Пекіні окрім українок від Європи виступлять Росія, Франція, Польща.
Чемпіонат Європи. Жінки. Шабля. Командний турнір.