Учора відбувся третій баскетбольний матч Україна - Ізраїль

18.07.2008 09:57

Миколаїв. 17 липня. Спортшкола "Надія". 1000 глядачів.
Судді В. Хоменко(Росія), А. Миколаїв(Росія)

Результативність:
Україна: Зайцев(3 очки, 9 хвилин), Вильховецкий(9, 10), Гладыр(7, 22), Глебов(15, 24), Новіков(3, 10), Лукашов(11, 26), Тимофеенко(5, 13), Кольченко(11, 16), Норенко(9, 20), Шурмель(0, 4), Глазырин(5, 15), Тонченко(11, 24). Тренери Д. Журавльов, В. Полях.
Ізраїль: Лутрин(3, 7), Даніель(11, 27), Ронен(5, 14), Гоншор(6, 8), Шутвин(18, 25), Мекель(5, 30), Бредвейн(0, 6), Асанте Аса(7, 20), Брен Акерман(6, 28), Букра(4, 10), Питшон(5, 24). Тренер Ариэль Бейт Халачми.

Гостей не збентежив великий програш напередодні, і ось вони вже виграють стартовий відрізок - 7: 13.Вильховецкий на пару з Кольченко рішуче довели, що і далекими кидками володіють не гірше, і під кільце можуть прорватися, і з лінії штрафних б'ють точно. Враховуючи присутність на матчі головного тренера національної збірної В. Мельничука і директора збірних команд України Г. Защука, напрошувалося припущення, що хлопці націлені на провідні ролі не лише в "молодежке".
У другому періоді підопічні Д. Журавльова і В. Поляха зіграли рівніше, але ще ефективніше. Під щитами майже усі контролювали Зайців і Норенко, забивали усі ті, що виходили на майданчик.
І добре, що доля матчу фактично була вирішена наперед, тому що незабаром після великої перерви Кольченко і Вильховецкий були видалені із спортивного залу за. неспортивна поведінка. Перший з них порушив правила у боротьбі з потужним Даниэлем. Пролунав свисток арбітра, але нападаючий суперників вирішив що - те додати "від себе". І тут. почалося.
Судді виявилися швидкі і категоричні, так що до "стінки на стінку" справа не дійшла. І що цікаво - "п'ятірка" збірної Ізраїлю через декілька хвилин "зчепився" з Новіковим, а потім - з Гладырем. Причому - вже після свистків, так би мовити "навздогін". Але наші хлопці проявили більше самовладання.
Після третього матчу на питання кореспондента "Миколаївських новин" відповів головний тренер молодіжної збірної України Денис Журавльов :
- Одним з головних наших завдань є підвищення фізичної готовності. Деякі хлопці занадто довго відпочивали, тому функціонально не готові до серйозних навантажень. А без руху не завжди устигає спрацювати підстраховування в захисті, випадають окремі баскетболісти в атаці, з - за чого не вдається довести до логічного кінця награні комбінації.
Сам по собі виграш не ставився основною задачею. Але відрадно, що від матчу до матчу наші хлопці прогресували, явно росло взаєморозуміння.Що стосується нашого суперника, то збірна Ізраїлю хоч і не домагалася великих успіхів, але і статистом ніколи на чемпіонати Європи не приїжджала. Скажімо так, міцний "середняк". Думаю, що в другий круг змагань їм вийти під силу.
Головний тренер національної збірної Валентин Мельничук сказав, що гра йому сподобалася. Через декілька днів ми проведемо спаринги з головною командою країни, яка готується в Південному.