Переможна серія "Торпедо" в чемпіонаті Миколаївської області по футболу

01.09.2008 11:31

Перша група. 16 тур. "Телець - ВАК" і "Торпедо", стосунки", що "з'ясовували, всього десять днів тому, зустрілися знову. Але якщо в перенесеному поєдинку першого круга вирішальний м'яч торпедовцы забили лише до результату матчу, причому пристрасті на полі кипіли щосили, то в календарному поєдинку другого круга все пройшло набагато тихіше.

Впродовж шести хвилин першого тайму гравці "Торпедо" двічі уразили ворота суперників, особливо красивим став голий у виконанні Галстяна.Після цього гра торпедовцы зменшили обороти, адже в це середовище миколаївських футболістів чекає складний виїзд в Донецьк - у рамках поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів(перший матч наші земляки упевнено виграли - 2: 0). До речі, після непереконливого старту "Торпедо" взяло в чемпіонаті вже десяту підряд вікторію.

А ось варваровцы в Первомайске сили не економили. Хет - триком в цьому поєдинку відзначився Віталій Шпартко, "дубль" - на рахунку Олександра Бабейко. Результативно в гостях зіграли "Автолокомотив" і "Колос", що перемогли з однаковим рахунком 4 : 2. Варто відмітити що матч "Тепловик" - "Колос" закінчували не 22 гравці, а дев'ятнадцять - трьох хлопців за грубість арбітр Віктор Колиснык відправив до роздягальні достроково.

Справжня сенсація сталася недільним вечором у Вороновке. Діючий чемпіон області після першого тайму вигравав - 1: 0.Але в другому таймі зухвалі гості завдяки "дублю" Тормозова не лише порівняли рахунок, але і вирвали перемогу - 2: 1. Ця перша поразка "Вороновки" в поточному чемпіонаті.

30 серпня. Первомайск - Варваровка - 0: 5(0: 1). Голи: Шпартко(17, 79, 80), Бабейко(48, 53). Тепловик - Колос - 2: 4(2: 1). Голи: Фомук(40), Юрченко(43) - Ткаченко(37, 68), Сторублевцев(60), Андрейчев(62). На 61 - й хвилині з поля видалений Юрченко("Т"), на 63 - й - Мыцык("К"), на 90 - й - Бычака("Тепловик"). Будівельник - Автолокомотив - 2: 4(1: 1). Голи: Акимочкин(32), Попов(87) - Драчук(11), Скрипка(53, 55), Осіпов(58). Телець - ВАК - Торпедо - 0: 2(0: 2). Голи: Александров(30), Галстян(36).

31 серпня. Славия - ФК "Миколи - 2" - 0: 0. Вороновка - Новопетровка - 1: 2(1: 0). Голи: Попелышко(36) - Гальм(71, 88).

27 серпня. Перенесений матч 15 - го туру. Варваровка - Телець - ВАК - 0: 1(0: 0). Гол: Гостев(88).