Миколаївський шпажист став бронзовим призером Параолимпиады

15.09.2008 15:35

У поєдинку за бронзову медаль українець зустрівся з французом Марком - Андре Гратере і свого шансу не упустив, вигравши з рахунком 15 : 12.

Николаевец Сергій Шенкевич на фехтувальній доріжці Паралимпиады - 2008 в Пекіні приніс збірній Україні бронзову медаль в турнірі шпажистів в категорії В.

Сергій в кваліфікації в п'яти поєдинках отримав чотири перемоги, в 1/8 фіналу переміг китайця Динг Баоджонга - 15: 9, в чвертьфіналі його натиску не витримав француз Алим Латрече - 15: 13. У півфіналі наш фехтувальник поступився китайському шпажистові - Ху Даолянгу. І в поєдинку за бронзову медаль зустрівся з французом Марком - Андре Гратере. Сергій свого шансу не упустив, вигравши з рахунком 15 : 12.Є перша медаль для миколаївського паралимпийского спорту.