МБК Ніколаєв поступився ризькому клубу

16.09.2008 11:25

15 вересня відбувся матч між "Баронс"(Рига) і МБК "Ніколаєв". Рахунок: 85: 77(18: 14, 20: 23, 25: 20, 22: 20)

У стартову п'ятірку головний тренер Владимира Полях включив Гилевича(відіграв 13 хвилин і закинув 7 очок), Раевского(24 хвилини, 13 очок), Яйло(18 хвилин і 4 очки), Шепиля(18 хвилин і 7 очок), Уилкинза(33 хвилини і 21 очко). На паркет виходили також Сильковский(23, 5), Шурмель(16, 3), Кривцов(16, 0), Норенко(5, 0), а також два польські легіонери Хлебовицки(23, 13) і Корытек(11, 4).

Хоча матч носив тренувальний характер, гра видалася бойовою. Наші земляки на рівних грали з іменитим суперником, який, нагадаю, є діючим володарем кубку ФИБА. Лише у третій чверті николаевцы дали слабке місце, коли В. Полях випустив на майданчик молодь.Цим негайно скористалися "ризькі барони". А саме, американці Александер(за 29 хвилин закинув 10 очок), Брайтс(35 хвилин і 21 очко), Хеннинг(30 хвилин і 12 очок), а також найцінніший гравець кубку ФИБА - 2008 Гедрюс Густас(39 хвилин і 22 очки) і Арманд Шкеле(30 хвилин і 9 очок). Ось така командочка "запалює" в латвійській столиці.

У вівторок МБК "Ніколаєв" зіграє з "баронами" ще раз.