Відродження мотоболу в Миколаєві

18.09.2008 15:57

Нещодавно на стадіоні "Юність" після 20 - літньої перерви пройшла дружня зустріч команд "Схід"(Вознесенск) і "Таврия"(Нова Каховка).

Таке видовище неодмінно залишає слід в пам'яті кожної людини. Вже сам вид дорослих чоловіків, що ганяють на мотоциклах по полю зі швидкістю, що досягає сотні кілометрів на годину, що примудряються при цьому комбінувати і завдавати ударів по воротях суперників м'ячем майже півметрового діаметру, змусить забути все на світі.

Мотобол по праву вважається найшвидкіснішим командним видом спорту. І ось нечисленним миколаївським глядачам видався рідкісний шанс споглядати усе це своїми очима.Першими забили гол на двадцятій хвилині гості з Вознесенска.Проте "Таврія" не залишилася у боргу і незадовго до закінчення гри послала у ворота суперника м'яч. Таким чином, зустріч завершилася з рахунком 1 : 1.

Необхідно відмітити, що зараз команда "Схід" переживає своє друге народження. Залишається сподіватися, що непересичених николаевцев ще не раз порадують такими змаганнями.