Батутисты завоювали два "срібла" на Кубку світу, а веслярі з чемпіонату Європи привезли "золото" і "бронзу"

25.09.2008 10:55

Миколаївські батутисты Юрій Нікітін і Олена Мовчан завоювали серебрянные медалі на Кубку світу по стрибках на батуті, який проходив в Тольяти(Росія). Миколаївські спортсмени Тетяна Колєснікова і Світлана Спирюхова у складі четвірки завоювали "золото" на чемпіонаті Європи по академічному веслуванню, Сергій Белоущенко у складі четвірки на тому ж чемпіонаті по академічному веслуванню завоював "бронзу".

Національний олімпійський комітет України повідомляє, що Кубок світу - 2008 став останнім великим стартом олімпійського року по стрибках на батуті і останнім в історії, тому що вже з 2009 року змагання проводитимуться в новому форматі. Юрій Нікітін і Олена Мовчан продемонстрували прекрассную фізичну форму і, завоювавши срібло, пропустили вперед тільки китайських спортсменів.

На континетнальном першості з академічного веслування в грецькому Марафоні Україну представляли 38 спортсменів в 10 - ти класах. Світлана Спирюхова і Тетяна Колєснікова, ставши чемпіонками Європи, підтвердили свій титул минулого року. Для веслярів ці змагання були останнім міжнародним стартом цього року.