Баскетболісти МБК "Ніколаєв" вишли у фінал міжнародного турніру

29.09.2008 11:41

Лише у першій чверті каунаський клуб, який виступає в другому за значимістю чемпіонаті Литви, - NKL, зміг на рівних змагатися з українцями.

У Хантів - Мансийске стартував міжнародний турнір по баскетболу - "Кубок губернатора Югры", в якому окрім хазяїв - клубу вищого російського дивізіону, - "Универиситет - Югра" - грають "Металац" з сербського міста Вальево, каунаський "ЛККА Атлетас" і МБК Ніколаєв".

Сьогодні, в перший день турніру, николаевцы розгромили литовський "ЛККА Атлетас" - 93: 59. Причому, побігли підопічні Владимира Поляха за підтримки трибун, де зібралося немало українців, яких доля закинула в цей нафтовий край ще в роки СРСР.Були присутніми на матчі кращі російські баскетбольні арбітри, тренери і журналісти, які у рамках цього турніру проводять свої семінари. На турнір прибув і знаменитий Сергій Тараканов, олімпійський чемпіон, а нині генеральний менеджер збірної Росії по баскетболу.

Итак, МБК "Ніколаєв"(Україна) - "ЛККА Атлетас"(Литва) - 93: 59(16: 16, 28: 13, 27: 16, 22: 14).

У стартовій п'ятірці на паркет вийшли Гилевич(провів 19 хвилин і закинув 22 очки), Раевский(зіграв 20 хвилин і закинув 13 очок), Онуфриев(провів 29 хвилин і закинув 9 очок), Хлебовицки(зіграв 24 хвилини і закинув 14 очок), Уилкинз(зіграв 23 хвилини і закинув 11 очок). Грали також Яйло(19, 6), Сильковский(16, 7), Шепиль(14, 0), Тонченко(15, 0), Гладыр(19, 11).

Як розповів по телефону "Миколаївським новинам" головний тренер Володимир Полях, грати було непросто, оскільки до цього був важкий переліт з пересадкою в Москві до Сургута. Литовців МБК "Ніколаєв" обіграв на класі. Хоча головний тренер після матчу пред'явив претензії гравцям за занадто привільну поведінку на майданчику.

У другому півфіналі "Університет" не без зусиль переграв сербський "Металац" - 85: 81.

Таким чином, в матчі за третє місце зіграє "Металац" - "ЛККА Атлетас", а головний трофей розіграють "Університет" і МБК "Ніколаєв".

"Универиситет - Югра" - десята команда російської суперліги А, в якій зараз грає екс - хімік Липоевич та ще парочка американських легіонерів. З росіянами наша команда учора провела тренувальний матч і поступилася двома десятком очок. Але це не в рахунок.