"Торпедо" - чемпіон Миколаївської області по футболу

13.10.2008 12:04

Ох, і цікавим вийшов чемпіонат області - 2008. Ну, хто б міг весною припустити, що на медалі практично до останнього претендуватимуть відразу шість команд, а чемпіон і володарі срібних і бронзових медалей визначаться лише на останньому ігровому тижні!

Ключовим у боротьбі за "золото" чемпіонату став поєдинок між головними претендентами - "Торпедо" і "Вороновкой". У двосічній боротьбі щасливий квиток витягнули торпедовцы, єдиний м'яч - на рахунку Щербини.

Ще в одному перенесеному поєдинку заводська команда на класі обіграла ФК "Миколи - 2" - 2:0, а "технічна" перемога над невдахами з Первомайска(ця команда, як і "Славия", покидає першу групу) де - юро оформила чемпіонство "Торпедо".

Важливий матч відбувся в неділю в Новопетровке. Щоб потрапити в тріо кращих, новопетровцев влаштовувала навіть нічия. Але незадовго до перерви хазяї пропустили - 0: 1. Втім, через п'ять хвилин рахунок став рівним, а в середині другого тайму божевільним по красі і траєкторії ударом(чи не з центру поля) новопетровцы вирвали вольову перемогу. Таким чином, з "запалу - жару" дебютант першої групи забезпечив собі комплект медалей. А ось якої проби - стане відомо 14 жовтня, коли вороновцы зіграють в Степовом. Вороновцев для завоювання другого місця влаштує і нічийний результат.

Нагородження команд - призерів відбудеться 18 жовтня на Центральному міському стадіоні - під час святкування 100 - летия миколаївського футболу.Про це повідомляє прес - служба обласної федерації футболу Миколаївської області.

Результати:

11 жовтня. Автолокомотив - Колос - 2: 0(1: 0). Голи: Златов(39), Осіпов(90).
На 60 - й хвилині Драчук("А") не реалізував пенальті. Торпедо - Первомайск - +:-. Вороновка - Тепловик - +:-. Будівельник - Славия - 4: 2(2: 2).
Голи: Білий(6, 81), Васев(29, 50) - Лисенко(10), Богуш(16). ФК "Миколи - 2" - Телець - ВАК - 1: 2(1: 0).
Голи: Мостепанов(30) - Вакарь(60), Янглинский(65).

12 жовтня. Новопетровка - Варваровка - 2: 1(1: 1). Голи: Худяков(45), Кривошейкин(68) - Ярков(40).
Перенесені матчі. 7 жовтня. Колос - Новопетровка - 0: 6(0: 3).
Голи: Кривошейкин(26), Мальченко(34), Богомол(45), Бербенцев(49), Фальковский(67), И. Бринза(86). Торпедо - Вороновка - 1: 0(1: 0).
Гол: Щербина(33). На 88 - й хвилині з поля видалений Омельченко("Вороновка"). 9 жовтня.ФК "Миколи - 2" - Торпедо - 0: 2(0: 0).

12 Славия 22 2 3 17 13-53 9

Прим: З - за участі в поєдинку 18 - го туру "Тепловик" - "Первомайск"(0: 1) незаявленого гравця результат матчу анулюваний. Команді ФК "Первомайск" зарахована технічна поразка.
БОМБАРДИРИ: Бабейко("Варваровка") - 18, И.Бринза("Новопетровка") - 13, Сацюк("Новопетровка", "Телець - ВАК") - 11, Пухта("Колос", "Телець - ВАК", ФК "Миколи - 2"), Драчук("Автолокомотив) - по 10, Гальм("Новопетровка"), Галстян("Торпедо") - по 9.

Фінальний турнір команд другої групи

11-12 жовтня підвели підсумки і команди другої групи. Цього року фінальний турнір приймала Казанчика. І хазяї блискуче впоралися з поставленим завданням - барвисте відкриття змагань, духовий оркестр, численні уболівальники на трибунах. Варто відмітити і той факт, що ігри присвятили 100 - літньому ювілею обласного футболу.

Як багато хто і чекав, команди північної групи довели свою перевагу над "мешканцями" півдня, обігравши тих "насухо". А ось матч за перше місце пройшов куди як напряженнее. Причому усі м'ячі були забиті з 11 - метрової відмітки! Вознесенцы двічі фолили в межах штрафного майданчика, а пенальті у відповідь був призначений за гру рукою.
Таким чином, право виступити в чемпіонаті області - 2009 серед команд першої групи добилися МГК і ФК "Казанчика".
11 жовтня. Півфінали. Казанчика - Олімп - 2: 0. Голи: Гафтуняк("Олімп", 26, автогол), Рудь(57).
МГК - Калинівка - 3: 0. Голи: Вл. Кисельов(35), Зайцев(47), Дроздов(62). За 3-4 місця. Олімп - Калинівка - +:-.
11 жовтня. За 1-2 місця. ФК "Казанчика" - МГК - 2: 1. Голи: Тити(25, з пен., 85, з пен.) - Ксенз(88, з пен.). Про це повідомляє прес - служба обласної федерації футболу Миколаївської області.