Німці обіграли миколаївських баскетболістів

15.10.2008 13:31

Учора, 14 жовтня, в спортшколі "Надія" зустрілися в розіграші кубку ФИБА "Еврочеллендж" МБК "Ніколаєв" і франкфуртський "Скайлайнерс".

Незважаючи на труднощі перельоту і затримку матчу на півгодини, гості були в хорошій спортивній формі. І це їм дало можливість відкрити рахунок першими і впродовж декількох хвилин зробити рахунок - 7: 0.

Але Улкинс швидко узявши ініціативу у свої руки і почав надолужувати прогаяне. Влучна "троячка" і "двушка" і рахунок вже 7: 5.

Перший період йшов майже на рівних, на кожну атаку гостей николаевцы відповідали контратакою. Але "Скайлайнерс" першу чверть залишив за собою - 16: 13.

Другий період став повною протилежністю першого.Цього разу николаевцы, видно, згадали, що вони в кращій спортивній формі, ніж гості, які насилу дісталися до Миколаєва, і почали поповнювати свій рахунок влучними кидками. Друга чверть могла б закінчиться з рахунком - 35: 32, проте франкфуртец Ролер на останніх секундах забив "двушку". Незважаючи на це "Миколаїв" утримав другу чверть за собою - 35: 34.

Третій і четвертий періоди набрали оберти. Гості вирішили не миритися з тим, що перемога дістанеться хазяям, і почали активно наставати. З - за декількох втрат николаевцев під своїм кільцем, "Скайлайнерс" зміг довести розрив в рахунку до 14 очок. Ситуацію врятував Сергій Гладыр. Своїми триочковими кидками він скоротив розрив. Допомогло і те, що гості сфолили на Олександрі Раевском. Ще два очки в скарбничку команди - і рахунок вже 52: 56.

Усі надії на Гладыря і його терхочковые кидки не виправдалися. Як і в минулій грі з БК "Київ" у нього знову почалися промахи.

Під кінець гри у гравців МБК "Ніколаєв", очевидно, почали здавати нерви. Атаки, які здійснювала наша команда, у більшості випадків не були доведені до логічного завершення. Гості легко підбирали м'яч як біля свого кільця, так і на половині хазяїв поля.

Гра закінчилася з рахунком - 75: 68 на користь "Скайлайнерс".