Миколаївський "Бастіон" - у фіналі кубку України по футболу серед ветеранів!

11.11.2008 07:49

Кубок України серед ветеранів(35 років і старше)

Відмінно провів "Бастіон" перший півфінальний матч кубку України в Чернівцях. Матч за участю миколаївської команди і ветеранів "Буковини" став справжньою битвою. Завжди футболісти Західної України несамовито борються за перемогу, а тут мотивації і так було предостатньо:600 - літній ювілей міста, багатотисячна підтримка уболівальників, симпатії арбітрів. Після першого тайму "Бастіон" вигравав 2: 0, обидва голи забив Ігор Ниченко.

У другому таймі Сергій Безпалько довів преревес до трьох м'ячів. "Буковина" отримує шанс скоротити рахунок, але воротар Шелест парирує пенальті. Та все ж хазяї поля потім двічі забили, але не більше. 3: 2 - така важлива перемога колективу Анзора Ишхнели!

"Бастіон" провів матч в складі: Шелест, Запорожченко, Дегтярев, Безпалько, И. Нойок, Петров, Чернявский, Ярков, Штыхарь, Ниченко, Стрільців. На заміни вишли: Шевченко, Балановский, Артеменко, Лебідь, Ларіонов, В. Нойок. Тренер команди - Віктор Писаков.

Поєдинок у відповідь був намічений на 9 листопада. Але гості, зваживши свої можливості, відмовилися приїхати на південь України. Їм зарахована технічна поразка з рахунком 0 : 3.

Таким чином, "Бастіон" став фіналістом престижного всеукраїнського турніру ветеранів.

У іншій парі півфіналістів ще з'ясовують стосунки "Шахтар"(Донецьк) і "Полісся"(Житомир). Фінал розіграшу кубку відбудеться в Києві 23 листопада.