Миколаївський футбольний "Бастіон" виграв у донецького "Шахтара" і зберіг за собою кубок України серед ветеранів!

25.11.2008 08:03

В неділю команда ветеранів "Бастіон", якою керує Анзор Ишхнели, провела фінальний матч кубкового розіграшу України по футболу серед ветеранів(35 років і старше).

На базі "Динамо" в Конча - Заспе підопічні тренера Віктора Писакова зустрічалися з ветеранами "Шахтара"(Донецьк).

Нагадаю, що в півфіналі николаевцы пройшли "Буковину"(Чернівці) - 3: 2 і 3: 0. А "Шахтар" після поразки на виїзді від "Полісся"(Житомир) - 1: 3, сповна реваншував в рідних стінах - 6: 2.

Такого захоплюючого сценарію поєдинку, що проходив увечері при штучному освітленні, не чекав ніхто.

Після першого тайму "Бастіон" вигравав з рахунком 3 : 1. Голи в нашій команді забили Сергій Ярков і Ігор Ниченко(двічі), у гірників відрізнився Ковальов.

У другій 40 - хвилинці "Шахтар" зумів вирівняти ситуацію, порівнявши рахунок - 4: 4. У складі "Бастіону" знову відрізнився Ниченко(оформивши хет - трик), а у донеччан голи забили Бабин і Орбу(двічі, один - з пенальті).

Та все ж останнє слово у фіналі залишилося за командою Анзора Ишхнели : вирішальний гол забив Ігор Нойок. Перемога 5: 4, "Бастіон" - знову, як і рік тому, володар кубку України серед ветеранів!

Нагороджували корифеї українського футболу Володимир Мунтян, Андрій Биба, Володимир Трошкин, головний суддя змагань Сергій Щербак, виконавчий директор Вадим Гольдин.

Команді "Бастіон" вручений кубок, дипломи і медалі.Троє гравців нашої команди відмічені індивідуальними призами - воротар Ігор Шелест, нападаючий Ігор Ниченко, найкорисніший гравець Володимир Лебедь. У "Шахтара" призи вручені Геннадієві Орбу і Сергію Попову.

Виграш кубку країни дає шанс команді "Бастіон" знову посражаться за суперкубок України, володарем якого вона нині являється.

У вересні 2009 року бастионовцы зіграють за цей трофей з чемпіоном України серед ветеранів - командою "Рішельє"(Одеса).