БК "Київ" - МБК "Ніколаєв" - 101: 65

30.11.2008 14:13

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга

До гри

Успішний виступ донецької команди проти БК "Київ" в минулому турі могло б додати куражу і іншим суперникам столичних "вовків". Проте головний тренер МБК "Ніколаєв" Володимир Полях в прогнозах був більш ніж стриманий.

Що ж, підопічні Саші Обрадовича не раз демонстрували своє уміння перебудовуватися навіть по ходу поєдинку. А вже перший "холодний душ" у вітчизняному чемпіонаті і фіаско в розіграші єврокубків напевно змусять киян гранично зібрано проводити подальші матчі. Власне, ліміт невдач в нинішньому сезоні "вовки" вже вичерпали.Так що будь-яка наступна поразка для багатьох баскетболістів і їх головного тренера стане прологом до пошуку нового місця роботи.

Після того, як команди обмінялися в дебюті п'ятьма очками, важко було припустити, наскільки нерівним вийде цей матч. Наступні 10 пунктів записали на свої рахунки виключно кияни - 15: 5.

Навіть Раевский не міг налагодити плановий розіграш комбінацій, до того ж сам довго не міг уразити кошик суперників.

"Сухо" стартували Гладыр, Гилевич і Яйло. Втім, після влучного кидка Тонченко з - за дуги життя ще могло налагодитися - 22: 13.
Дійсно, новий ривок "вовків" в другому періоді успішно відбили Гладыр, Монтгомери і Онуфриев. Відставання скоротилося до 5 пунктів. І тут у николаевцев серійно пішли втрати м'яча - при передачах, на веденні, не устигали вивести помаранчевого із зони і так далі Ось хазяї майданчика і продовжували розвивати успіх - 49: 28.

Найрезультативнішим гравцем в третій чверті став Раевский - 9 очок. Зате у киян забивали усіх 8 баскетболістів, що виходили на майданчик! І такий підхід, а, головне, упевненість у своїх силах дозволили команді Саші Обрадовича остаточно поховати надії гостей на контргру - 82: 46.

Лише після того, як віце - чемпіони країни і лідери нинішнього сезону понизили темп гри, николаевцам вдалося дещо перевести дух і почати відіграватися. Втім, довгі серії промахів Гладыря і Гилевича, які частіше за інших брали на себе відповідальність за завершення атак, не дозволили нашій команді "На палицю" виграти хоч би один період.

Після гри

Головний тренер МБК "Ніколаєв" Володимир Полях розповів після матчу, що не чекав такої різниці в рахунку. Проте кияни після двох поразок вийшли на гру налагодженими дуже сильно.Звичайно, николаевцы могли учинити серйозніший опір з Хлебовицки. Проте наш важкий форвард ще не зовсім оправився від травми, і не хотілося ризикувати їм, адже дистанція чемпіонату ще дуже довга.

Бачачи такий розвиток подій, я дав пограти Монтгомери, Тонченко і Сильковскому. Гра американця мене влаштувала: він і забивав, і пасував, і у відриви втікав. А ось у наших молодих гравців нічого не виходило. Також більшого чекав від Блэйра. Адже більшість своїх фолів він заробив внизу, де йому не варто було вплутуватися у боротьбу.

Втім, усі хлопці намагалися показати все, що могли, і претензій ні до кого не маю. Сподіваюся, що ця поразка не зламає наших баскетболістів, і в наступних матчах вони покажуть змістовнішу гру. Адже виходили у нас окремі відрізки навіть сьогодні.

Чим далі., тим страшніше "тигри"
"Азовмаш"(Маріуполь) - БК "Донецьк" -80:78 ВІД
БК "Київ" - МБК "Ніколаєв" -101: 65
БК "Полтава" - "Пульсар"(Рівно) -98: 94
"Сумыхимпром" - "Хімік"(Південний) -120: 76

Миколаївські баскетболісти, при усій хворобливості поразки в Києві, поступилися хоч би лідерові. А ось южненцы напевно їхали в Суми за перемогою, яка відділяє їх від тих, що займають "бронзовий" рядок в турнірній таблиці донеччан. Проте знайомі миколаївським уболівальникам Грін і Кусо з товариші задали "хімікам" формену прочуханку. Якщо лідери атак мешканців півночі удвох накидали більше за півсотню окулярів, то Келли з Братичем - всього 22. Причому побиття діючих бронзових призерів тривало з перших до останніх хвилин.

Перемога сумчан не дозволила наздогнати їх полтавчанам, які добули вольову перемогу в матчі з "Пульсаром". Ровенчане в першій половині гри йшли вперед в рахунку на 14 очок.Через всього дві з половиною хвилини після великої перерви хазяї майданчика наздогнали суперників. Проте питання про переможця стояло відкритим до останньої хвилини матчу. За рахунку 95: 94 фарт зрадив гостям, а підвів підсумок новачок полтавчан Рики з лінії штрафних.

Звірячий характер донеччан і неприйняття авторитетів вже не викликає минулого здивування. Уразило інше: команда И. Миглиеникса на рівних зіграла з чемпіоном у відсутність свого кращого бомбардира Такера, Коженца і обох Кривичів.