Миколаївські бадмінтоністи виграли новорічний турнір в Харкові

12.01.2009 09:08

Справжньої сибірської зими зустрів Харків команду миколаївських бадмінтоністів, але це не перешкодило їм показати високі результати на новорічному турнірі.

Змагання проходили в двох вікових категоріях. Абсолютною переможницею стала Вікторія Гуща. У поодинокому розряді серед спортсменок 1994 роки народження вона у фіналі виявилася сильніша за свою землячку Ганну Жуковской, третє місце теж у миколаївської бадмінтоністки - Дарини Ишевской.

У парному розряді Вікторія Гуща і Ганна Жуковская перемогли у фіналі харків'янок, "бронза" у Дарини Ишевской і Катерини Кичигиной.У змішаній категорії Вікторія Гуща першенствувала в парі з партнером з Києва Ярославом Баганом, "бронза" у николаевцев Дарини Ишевской і Владислава Іванова. Серед юнаків 1994 роки народження в поодинокій категорії Владислав Іванов став третім, а в парі він переміг разом з Ярославом Баганом.

Серед юнаків 1992 роки народження перше місце зайняв николаевец Артур Джупина, в парі з днепропетровцем Олександром Денисовим він став другим, третє місце в парі з іногороднім спортсменом у Ростислава Пономаренко. Серед дівчат відрізнилася Тетяна Потапенко : в поодинокій категорії у неї "срібло", в парі - "золото", в змішаній категорії - "бронза".