У перші дні нового року миколаївські фехтувальники на Міжнародному турнірі по шаблі зайняли друге місце

12.01.2009 16:01

Початок нового року для деяких спортсменів розпочався зі змагань. Так, юні миколаївські фехтувальники в перші дні нового року взяли участь в двох змаганнях.

З 3 по 4 січня 8 чоловік від спеціалізованого дитячого - юнацької школи олімпійського резерву поїхали змагатися на Міжнародний турнір по шаблі, який проходив в м. Києві.

Серед дівчаток перше місце в особистому заліку зайняла Олександра Мамонтова.

У командному заліку команда Миколаєва у складі Олександри Мамонтової, Дарини Добрыновой і Марії Метрофановой зайняла 2 місце.

Серед хлопчиків сьоме місце зайняв Максим Коклюшин.У командному заліку хлопчики участь не брали.

З 2 по 8 січня троє юних спортсменів відправилися в Угорщину, щоб брати участь в Кубку світу.

Вісімнадцяте місце дісталося Анастасії Московській. На жаль, Катерина Ченцова і Катерина Деордиева зайняли місця, які перевалили аж за 70.