На етапі кубку світу в Монт Габриэле миколаївський фристайлист Олександр Абраменко був в кроці від фіналу

26.01.2009 17:24

Еліта світового фристайлу продовжила північноамериканську сесію кубку світу.

З Лейк - Плэсида атлети перебралися в канадський Монт Габриэл, який зустрів їх 30, - градусним морозом.

У таких непростих погодних умовах далеко не усі спортсмени продемонстрували високі результати. Увы, в їх числі була і миколаївська фристайлистка Ольга Волкова, яка в кваліфікації фінішувала передостанньою і у фінал, звичайно, не потрапила. Також на цій стадії завершили виступи українки Ольга Полюк і Надія Діденко. Відмітимо, що сезон не задався і для титулованої австралійки Джекки Купер, яка зайняла місце у кінці другої десятки і знову пролетіла повз дюжину фіналісток. А ось тріумфатор попереднього етапу Алла Цупер з Білорусії не стартувала зовсім.

Як з'ясувалося, до канадського морозу краще за усіх пристосувалися китаянки, які відверто вразили, зайнявши місця з другого по сьоме! Кинути виклик китайському "пелотону" зважилася тільки австралійка Лідія Лассила, яка і перемогла.

У чоловіків николаевец Олександр Абраменко теж не потрапив у фінал, але йому пора нарікати на невдачу. У кваліфікації вихованець заслуженого тренера України Юрія Кобельника показав 13 - й результат і зупинився в кроці від дюжини щасливчиків. А ось закарпатець Энвер Аблаев, як і в Лейк - Плэсиде, знову у фіналі - тепер він дев'ятий.

Переміг в Монт Габриэле 30 - літній канадець Стів Омишль. Він на півтора бали випередив талановитого білоруса Тимофія Сливца, з яким свого часу попрацював миколаївський тренер Віталій Шведов.

Тепер фристайлисты повертаються з країни Кленового листа в США, де 30-31 січня в Дір - Вэли відбудеться третій в нинішньому році етап кубку світу.