Миколаївський велогонщик Андрій Гривко - четвертий в генеральній класифікації аргентинського Тур де Сан Луіс

27.01.2009 09:04

В неділю в Аргентині завершився Тур де Сан Луіс - тижнева велогонка, яка стала бойовим хрещенням для українського, - італійської команди Team ISD.

Разом з трьома партнерами по команді, італійцями Оскаром Гатто і Алессандро Прони, а також співвітчизником Дмитром Грабовским колесив по Аргентині і николаевец Андрій Гривко. На першому етапі протяжністю 168 кілометрів наш земляк фінішував на 23 - м місці, показавши у свій час з переможцем - італійцем Маттиа Гавацци з Diquigiovanni.

На другому етапі(174 км) Андрій Гривко замкнув чортову дюжину, поступившись переможцеві, аргентинцеві Лукасу Хаедо з Colavita Sutter Home, 2 хвилини 40 секунд.Додаючи з кожним днем, на третьому етапі - обробленню(19,8 км) николаевец зайняв п'яте місце. Його програш Жорже Джакинти зі збірної Аргентини склав 22 секунди.

На четвертому етапі(159 км) Гривко фінішував 12 - м і програв колумбійцеві Хосе Пересу(Diquigiovanni) 6 секунд.

П'ятий етап(204 км) николаевец завершив 13 - м, поступившись іспанцеві Хавьеру Тондо(Andalucia - Cajasur) 37 секунд.

На шостому етапі(121 км) стабільний Гривко знову 13 - й, а відставання від кубинця Луіса Амарана(Colavita Sutter Home) склало 48 секунд.

Завершальний, сьомий, етап(167 км) виграв аргентинський гонщик Хуан Хосе Хаедо з Saxo Bank. Андрій Гривко утримав четвертий рядок в генеральній класифікації, а переміг в Тур де Сан Луіс аргентинець Альфредо Лусеро з національної збірної.